Mówi się o:

Premier League. Arsenal wygrał po raz pierwszy od miesiąca (gazeta.pl.feedsportal.com)
W 34. kolejce Premier League Arsenal pokonał West Ham 3:1. Mimo że to...
A więc tak to się robi! 23 hipnotyzujące GIF-y (rss.feedsportal.com)
Czy wiecie jak powstają sprężyny? Albo łańcuchy? Prezerwatywy? Dzięki...

Sprawdzanie wyników lotto.

Data: 27-Lipiec-2011

Jeśli nie możemy oglądać w naszym domu losowania lotto na żywo, albo też uznamy iż skoda nam na to po prostu czasu to jak najbardziej powinniśmy sprawdzić wyniki lotto korzystając z nieco innych sposobów. Najszybciej i najwygodniej wyniki lotto sprawdzić możemy oczywiście korzystając z Internetu. Na odpowiednio przygotowanych stronach internetowych znajdziemy nie tylko wyniki lotto z najbliższego losowania, ale dość często wręcz ze wszystkich losowań jakie się do tej pory odbyły.

wyniki lotto

Foto: images02.olx.pl

Dzięki temu wyniki losowania lotto pozwolą na…

Dzięki temu wyniki losowania lotto pozwolą na stwierdzić jak kształtuje się prawdopodobieństwo wylosowania konkretnej liczby czy też kilku liczb. Analizując wyniki losowania lotto można bowiem obliczyć jak często na konkretną liczbę losowań powtarzały się wybrane przez nas pary cyfr. Możemy też sprawdzić analizując wynik lotto czy zestaw sześciu liczb, którymi chcemy zagrać nie został już w przeszłości wylosowany.

wyniki lotto

Foto: brzegkatalog.pl

Jeśli tak, to prawdopodobieństwo powtórzenia tego wyniku jest doprawy znikome. Najczęściej na aktualne wyniki lotto, w zależności od wybranej strony internetowej musimy poczekać od kilku do kilkunastu minut po losowaniu które się odbyło. Warto jednak dla pewności sprawdzić wyniki na kilku stronach internetowych.

Odpowiedz

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>